“Євробачення-2022”: Український гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania підкорив європейську публіку та посів заслужене перше місце.
        Спільнота НЛТУ України щиро вітає Kalush Orchestra та особливо фронтмена гурту, випускника ННІ Інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій НЛТУ України Олега Псюка, із перемогою на Eurovision Song Contest 2022!
        Цей рік дуже важливий для України й будь-яка перемога в усіх аспектах – дуже важлива! У той час, коли українська культура також під загрозою, Kalush Orchestra показує, що вона є, що вона жива, а українська музика самобутня і має дуже гарний почерк.

Свій перший гурт “2poverX” Олег створив у дев’ятому класі разом із трьома шкільними друзями. Коли Олегу виповнилося дев’ятнадцять, він на чотири роки переїхав до Львова, навчатися в Національному лісотехнічному університеті України на кафедрі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ННІ ІМАКІТ. І хоча думки про хіп-хоп не давали йому спокою, Олег розумів важливість здобуття вищої освіти і диплом фахівця отримав. Сам захист дипломного проекту запам’ятався коротким підсумком у вигляді, звичайно ж, пісні у стилі хіп-хоп у виконанні майбутнього переможця Євробачення-2022.
        Група Kalush заснована у 2019 році Олегом Псюком. Назву вона отримала на честь рідного міста музиканта Калуш Івано-Франківської області. Перший кліп групи було знято на вулицях  Калуша та презентовано у жовтні 2019 року.
        Гурт майже одразу здобув прихильність багатьох слухачів. Цей колектив – справжній алмаз українського хіп-хопу з особливим калуським сленгом та неординарною манерою подачі треків. Учасники гурту яскраві та гармонічні. Вони мають цікавий стиль, використовують у треках калуський сленг, який не всі розуміють, однак усім він подобається. Псюк пояснив, що KALUSH постійно шукає щось нове, і тому вони не пишуть треки в одному форматі.
        “Якщо в одному стилі робити, то воно вже не так чіпляє, як раніше. І я весь час шукаю себе в нових іпостасях. Тільки тоді музика мене реально чіпляє, коли я її весь час роблю якоюсь інакшою, ніж попередня” – каже співак.
        Релізи KALUSH відрізняються один від одного, але їх об’єднує одне – життєва історія. Олег пише так званий «свідомий» хіп-хоп. Kalush відмовляється від стереотипних реперських бравад. В основі текстів Олега Псюка – власна чітка позиція: гурт виступає проти будь-якого виду насильства та руйнування.

У 2022 році Kalush Orchestra взяв участь у національному відборі на Євробачення-2022 і в
результаті став представником України на конкурсі, де здобув переконливу перемогу з другим найкращим результатом за всю історію проведення конкурсу.
        У важкий для України час музиканти з гурту Kalush Олег Псюк та КилимМен не залишилися осторонь від відсічі збройній агресії Росії. Так, Олег Псюк організував волонтерську діяльність і закликав людей бути корисними.
        «Я зібрав команду волонтерів, нас вже 18 людей, ми допомагаємо з транспортом, прихистком, ліками тощо. Закликаю всіх і кожного, коли ви проснулися зранку, перше, про що подумайте, це що я можу зробити для людей чи України сьогодні. І коли так зробить кожен, це дуже швидко все закінчиться», – написав Олег Псюк в інстаграм на офіційному каналі гурту.
        Інший учасник гурту КилимМен вирушив добровольцем та поповнив ряди територіальної оборони.

Бажаємо Олегу успіху в його творчості та громадській діяльності!
        Дякуємо також Kalush Orchestra за висловлену зі сцени Євробачення підтримку Маріуполя!

Сьогодні один українець вигукнув «Слава Україні!», а тисячі іноземців відповіли «Героям Слава