Новини

Лекція від стейкхолдера Fujikura Automotive Ukraine Lviv: Інженерія промислового виробництва

Лекція від стейкхолдера Fujikura Automotive Ukraine Lviv: Інженерія промислового виробництва

Введіть текст заголовка Практика залучення роботодавців до освітнього процесу є позитивною ознакою якісного освітнього процесу у Національному лісотехнічному університеті України, оскільки здобувачі одержують інформацію щодо змісту та особливостей майбутньої професійної діяльності на підприємствах машинобудування.Тісна співпраця з роботодавцями-виробниками є неабияким стимулом для студентів та викладачів у досягненні успіху в освітньому процесі. Практика залучення представників промислових підприємств до навчального процесу не тільки надає студентам можливість отримати вичерпну інформацію про майбутню професійну діяльність, а й дозволяє актуалізувати теоретичні знання на практиці.Саме з цією метою у кінці семестру студенти магістратури освітньої програми “Промисловий інжиніринг” спеціальності 133 Галузеве машинобудування, отримали унікальну можливість взяти участь у лекції провідних фахівців компанії Fujikura Automotive Ukraine Lviv. Ця компанія має значний досвід у галузі машинобудування та є визнаним лідером у цій царині промисловості. Студентам було показано, що ця компанія…
Read More
Гостьова лекція “Інженерія лісогосподарського виробництва: практичні аспекти та перспективи розвитку” для магістрів лісового господарства

Гостьова лекція “Інженерія лісогосподарського виробництва: практичні аспекти та перспективи розвитку” для магістрів лісового господарства

Гостьова лекція “Інженерія лісогосподарського виробництва: практичні аспекти та перспективи розвитку” для магістрів лісового господарства Традицією у навчальному процесі кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг є залучення до проведення лекцій відомих виробничників, діяльність яких пов’язана з лісовим господарством. Послухати лекцію одного із стейкхолдерів освітньої програми “Лісова інженерія” спеціальності 205 Лісове господарство, 15 грудня 2023 року випала нагода студентам магістрам кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг. Досвідом та інсайтами з присутніми студентами поділився, директор виробництва компанії Tarkett Vinisin Шмигельський Тарас Ігорович. Для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти проведено лекцію на тему “Інженерія лісогосподарського виробництва: практичні аспекти та перспективи розвитку”.Директор з виробництва Тарас Шмигельський є випускником освітньої програми “Лісова інженерія”, саме тому поділився з майбутніми фахівцями власним кар'єрним шляхом, своїм досвідом роботи та знаннями про виробничі особливості лісового господарства. Він розповів про свій…
Read More
75-а студентська науково-практична конференція

75-а студентська науково-практична конференція

75-а студентська науково-практична конференція підсекція "Лісова та промислова інженерія" 29 листопада 2023 року проведено чергове засідання підсекції “Лісова та промислова інженерія” 75-ої студентської науково-практичної конференції. У роботі студентської конференції прийняли активну участь магістри і бакалаври НЛТУ України, а також здобувачі фахових коледжів. Для залучення учасників з інших навчальних закладів студентську конференцію проведено дистанційно. Конференцію проведено у відомому форматі “Three Minute Thesis”, формат якої був започаткований в Університеті Квінсленда. Під час проведення засідання підсекції конференції, також було висвітлено результати роботи студентського наукового гуртка “Лісова та промислова інженерія” (керівники проблемних груп: доц.  Каратник І. Р., старш. викл. Гобела  В. М.). За результатами оцінювання доповідей і презентаційних матеріалів п’ять перших місць розподілились так: 1 місце – Соколов Ігор, ст. гр. ІН-61м; 2 місце – Вільнер Богдан, ст. гр. ЛІС-31 та Чайковський Дмитро, ст. гр. ЛІ-61м; 3…
Read More
Технології TREVITAN для різальних інструментів

Технології TREVITAN для різальних інструментів

Технології TREVITAN для різальних інструментів         На кафедрі технологічних машин та технічного сервісу (ТМТС) 11.10.2023 р. відбулася зустріч студентів та викладів ННІ ІМАКІТ з директором офіційного представника Wood-Mizer в Україні ТОВ MOST-Україна й водночас аспіранта кафедри ТМТС Олександра Твердохліба на тему «Особливості застосовування асинхронних асиметричних органічних каталізаторів спрямовувальної дії сучасних технологій TREVITAN під час готування деревинорізальних інструментів Wood-Mizer». Пан Олександр поінформував, що започаткував виробничі дослідження щодо ефективності застосовування технологій TREVITAN під час готування стрічкових пилок та експлуатування їх на стрічковопилкових верстатах.        На зустрічі студенти мали змогу самі переконатися як впливають препарати TREVITAN на стан стрічкової пилки, на якість води й соку.         Сподіваємося дуже скоро почути від молодого науковця про результати започаткованих досліджень.
Read More
Анна Гевко (Хева): як знайти себе у творчості

Анна Гевко (Хева): як знайти себе у творчості

Інтерв’ю: Анна Гевко (Хева), як знайти себе у творчості (відео)        Сьогодні в кадрі Анна Гевко із Золочева, яка творчо працює під псевдонімом Хева. Дівчина розповіла про себе як музиканта, художницю та плани на майбутнє, у яких хоче самореалізуватися.       Детальніше дивіться у відео.https://youtu.be/rvpzrEdvLho
Read More
Екскурсія студентів на підприємство з виробництва рубальних машин

Екскурсія студентів на підприємство з виробництва рубальних машин

     Викладачами кафедри Технологічних машин і технічного сервісу доц. Бурдяком М.Р та стар. викл. Капралем Ю.Р., в рамках проведення Фахово-ознайомчої практики, організовано екскурсію для студентів першого курсу, що навчаються за спеціальностями 131 Прикладна механіка та 133 Галузеве машинобудування.     Екскурсію проведено на сучасному  машинобудівному підприємстві "ТехноПарк" у м. Стрий, яке спеціалізується на виготовленні рубальних машин та подрібнювального устатковання, яке  сьогодні широко застосовуються у паливо-енергетичному комплексі для виготовлення паливних брикетів та пелетів.      Під час екскурсії студенти ознайомилися з особливостями проектування деревообробного устатковання та низкою  металообробних верстатів та сучасних обробних центрів з числовим програмним управлінням.      Іншим напрямком діяльності підприємства є ремонт вживаного деревообробного устатковання вітчизняного та закордонного виробництва.
Read More
Зустрічі в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка

Зустрічі в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка

     Зустрічі в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка      Доктор технічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного лісотехнічного університету України Ігор Ребезнюк вчергове відвідав Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (ТНПУ). Основна мета візиту – презентування посібника «Українське наукове слововживання».      Зустрічі зорганізовано на факультеті мистецтв, на факультеті філології і журналістики, а також для аспірантів вишу. Ректор та аспіранти ТНПУ – учасники зустрічі      Під час презентування посібника студенти та викладачі обговорили нормативні засади слововживання і словотворення, з’ясували складні словосполуки слів, що їх уживаємо в повсякденному житті.      Поміж дискутуванням, Ігор Тарасович презентував декілька авторських пісень, акомпануючи на гітарі.      На згадку про зустріч зі студентами та викладачами ТНПУ, ректор університету – Богдан Буяк подарував…
Read More
Враження студентки Людмили Старжинської  про навчання за програмою Еразмус+ у Технічному університеті м. Зволена

Враження студентки Людмили Старжинської про навчання за програмою Еразмус+ у Технічному університеті м. Зволена

Я завжди мріяла навчатись у сучасному закладі вищої освіти за кордоном. Тому, коли я побачила оголошення на сайті НЛТУ України про проведення конкурсного відбору для поїздки на навчання у Технічному університеті м. Зволен (Словацька Республіка) за програмою Еразмус+, я без вагань прийняла рішення про участь у ньому. Для реалізації мого задуму, я без складнощів підготувала необхідні документи, а працівники відділу міжнародних відносин та моєї випускової кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг надали мені консультації.     Мені дуже сподобалось навчатись у Технічному університеті  м. Зволена, який є сучасним та провідним європейським закладом вищої освіти та реалізує різноманітні творчі та наукові дослідження здобувачів вищої освіти. Цей європейський університет має унікальний профіль, який орієнтований на наданні фахових освітніх послуг спрямованих на міждисциплінарні освітні програми сфокусованих на “ліс-дерево-екологія-довкілля” з відповідним розширенням на природничі й технічні…
Read More
Весна лісотехніки 2023 !

Весна лісотехніки 2023 !

      18 травня в конференц-залі НЛТУ УКРАЇНИ відбувся театральний конкурс студентської творчості “Весна лісотехніки”, де чотири навчально-наукових інститути виборювали нагороди та змагалися за кубок “Гран-прі Весни Лісотехніки 2023”.        Команда ННІ ІМАКІТ гідно виступила та зайняла призове місце!!!
Read More
Стажування викладачів кафедри лісових машин за програмою Євросоюзу Еразмус+

Стажування викладачів кафедри лісових машин за програмою Євросоюзу Еразмус+

Стажування викладачів кафедри лісових машин за програмою Євросоюзу Еразмус+       З 24.04.2023 р. до 28.04.2023 р. викладачі кафедри лісових машин професор Мачуга О. С., доценти Герис М. І., Шевченко Н. В. та асистент Щупак А. Л. пройшли попередньо заплановане стажування у  Технічному  університеті м. Зволен (Словаччина)  за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1).         Упродовж стажування відбулись плідні зустрічі з деканом факультету техніки Технічного університету Павлом Беньом, завідувачем кафедри природо­охоронної та лісової техніки професором Йозефом Крілеком, на яких обговорили проблеми, що стосуються навчальних програм бакалавр­ського і  магістерського рівнів, форм навчання, залучення викладачів та студентів до науково-дослідних програм в обох університетах. На зустрічі в ректораті разом із словацькими колегами розглянули можливості подальшого розвитку взаємних наукових контактів шляхом подання спільних заявок на наукові ґранти та подальшу участь у програмі Erasmus+. …
Read More