![Виробнича практика студентів на МОСТ-Україна](https://imakit.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-15_19-11-40-376-700x340.jpg)
Виробнича практика студентів на МОСТ-Україна
У червні 2024 р. за сприяння директора ННІ ІМАКІТ НЛТУ України Ігоря Ребезнюка студенти мали чудову можливість провести виробничу практику та здобути цінний досвід у ТОВ Мост-Україна – офіційного представника Європейського виробника деревинообробчого устатковання та інструментів Wood-Mizer та поділились своїми враженнями.Ми здобули певні навички під час роботи на популярному стрічковопилковому верстаті Wood-Mizer LT15POWER. Видається, що пиляння ще не було настільки легким, але водночас і правильним. Та перш ніж пиляти на верстаті, його довелося зібрати, що робили не без допомоги фахівців підприємства. Працювали ніби як конструктори – якість у кожному складанні деталей. Черговий складений вузол захоплював і додавав наснаги – якнайскорше створити верстат. Також ми дізнались багато інших нових фахових відомостей; перейнялися цінностями ТОВ Мост-Україна, які воно сформувало та яких дотримується; відчули додаткову мотивацію до навчання, дізнавшись про сукупність знань, досвіду…