Викладачі кафедри лісових машин ННІ ІМАКІТ НЛТУ України завідувач кафедри лісових машин, доцент Стиранівський Олег Андрійович та асистент кафедри лісових машин Щупак Андрій Львович з 10 по 14 жовтня 2022 року брали участь у програмі академічного обміну Erasmus+ (KA1) в Університеті в Любляні (Словенія, м. Любляна). Цей обмін відбувся згідно підписаної міжуніверситетської угоди між Національним лісотехнічним університетом України та Університетом в Любляні. До слова, це вже друге стажування викладачів в Любляні у рамках програми «Еразмус+» з 2018 року.

Викладачі кафедри лісових машин мали можливість ознайомитися зі структурою Біотехнологічного факультету, програмами курсів для підготовки студентів першого та другого рівнів, обговорити розширення подальшої співпраці, зокрема програми стажування викладачів і студентів із заступником декана Біотехнологічного факультету професором Матеушом Міхелічем та професором кафедри лісової техніки та економіки Ігорем Поточніком. Відбулася робоча поїздка разом з інженером лісового господарства Державної лісової служби Словенії Тіною Міхеліч в общинах Хорюл і Жажар для ознайомлення з технологіями і  технічним забезпеченням лісогосподарських підприємств. 

А. Щупак та О. Стиранівський на зустрічі у міжнародному відділі Університету Любляни
А. Щупак та М. Міхеліч під час екскурсії лісогосподарськими підприємствами общин Хорюл і Жажар.
А. Щупак та Т. Міхеліч під час екскурсії лісогосподарськими підприємствами общин Хорюл і Жажар.
Під час робочої зустрічі на кафедрі лісової техніки та економіки, зліва направо: заст. декана Біотехнічного факультету Університету в Любляні М. Міхеліч, зав. кафедри лісових машин НЛТУ України О. Стиранівський, асист. кафедри лісових машин НЛТУ України А. Щупак, проф. кафедри лісової техніки та економіки Університету в Любляні І. Поточнік