Викладачі кафедри ДООІ взяли участь
 у міжнародній конференції в Одесі

7-10 вересня 2021 р. у м. Одеса відбулась третя Міжнародна конференція Грабченка з передових виробничих процесів (InterPartner-2021) у якій взяли участь науково-педагогічні працівники Кафедри деревообробного обладнання та інструментів д.т.н., проф. Ребезнюк І.Т., д.т.н., проф. Пилипчук М.І., к.т.н., старший викладач Бурдяк М.Р.
     Тези доповіді для участі в конференції були підготовлені у вигляді інформаційного стенду з назвою «Modeling Parametric Failrules of Woodworking Machines According to the Technological Precision Criterion».
     В результаті участі у третій Міжнародній конференції Грабченка з передових виробничих процесів викладачами кафедри ДООІ отримано цінний науковий досвід та сертифікати учасників конференції.

Також у більш розлогому викладенні результатів наукових досліджень було подано до друку наукову статтю з аналогічною назвою для публікації у науко-метричній базі Scopus.