28 травня 2021 року в Національному лісотехнічному університеті України відбулася в онлайн режимі олімпіада з фахових дисциплін для випускників коледжів зі спеціальностей 131 «Прикладна механіка» і 133 «Галузеве машинобудування».

     З вітальним словом до присутніх урочисто відкрили олімпіаду проректор НЛТУ України доцент  Микола Борис та директор ННІ ІМАКІТ професор Ігор Ребезнюк.
     Метою олімпіади є популяризація спеціальностей, стимулювання творчого самовдосконалення та реалізації здібностей талановитих студентів, підвищення зацікавлення до поглибленого вивчення фахових дисциплін, а також залучення обдарованої молоді до навчання в НЛТУ України для здобуття освітнього ступеня бакалавра.
Учасниками олімпіади були випускники Вищого професійного училища № 20 м. Львова, Гусятинського фахового коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Коломийського політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», Кременецького лісотехнічного коледжу, Рогатинського аграрного фахового коледжу.
     Учасників олімпіади нагороджено грамотами за призові місця й за продемонстрований високий рівень знань з механічної інженерії.
     Будемо раді бачити учасників Олімпіади у статусі студентів Національного лісотехнічного університету України. Запрошуємо вас на навчання. За потреби консультації щодо вступу просимо звертатися до Приймальної комісії університету (http://pk.nltu.edu.ua).