З 11 по 18 вересня 2021 року директор ННІ ІМАКІТ Ігор Ребезнюк і асистент кафедри лісових машин Андрій Щупак в складі делегації викладачів з НЛТУ України взяли участь у воркшопах та семінарах «Змішане навчання», організованих в рамках проекту “Спільне цифрове майбутнє” (керівник проекту від НЛТУ України професор Василь Лавний). Цей проект є українсько-німецьким партнерством з цифровим навчанням та викладанням, що спільно реалізують університет сталого розвитку Еберсвальде та Національний лісотехнічний університет України. Головною метою проекту є поліпшення та вдосконалення технологій дистанційного навчання в обох університетах.
     Серед спікерів семінарів – міжнародні експерти, провідні вчені в галузі дистанційного навчання, викладачі університету сталого розвитку Еберсвальде.
     На семінарах було висвітлено: зміст поняття «змішане навчання», основні його компоненти, цілі, методи, моделі та підходи, переваги та слабкі місця змішаного навчання; результати досліджень щодо впровадження змішаного навчання, яке здійснюється у поєднанні традиційних технологій з дистанційним навчанням; особливості сучасних навчальних середовищ тощо.
     Учасники проекту отримали сертифікатами про проходження міжнародного стажування та сертифікатами виконавця міжнародного проекту «Joint Digital Future Project» A Ukrainian-German Partnership for digital supported Learning and Teaching.

Підготували
Директор ННІ ІМАКІТ