18 жовтня 2017 року у НЛТУ України представництвом компанії STIHL в Україні і кафедрою лісопромислового виробництва та лісових доріг проведено навчально-практичний семінар «Кращі практики застосування устатковання фірми STIHL».

Захід складався з трьох різних частин, зокрема розгорнутої доповіді, практичних занять та фахової дискусії. Під час доповіді фахівцями компанії було представлено їх досягнення, нове устатковання та шляхи розвитку компанії. Практичні заняття проводились на робочих місцях з використанням самого різноманітного устатковання, призначеного для використання в лісовому господарстві, під час якого студенти отримали практичні навики та знання роботи з цим устаткованням. У ході панельної дискусії, яка відбулась за участю представників компанії STIHL і викладачів кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг, фахово обговорювались питання про особливості впровадження технічних ідей і сучасних технологій, формування мережі технічного обслуговування, сертифікації устатковання та інструментів, отримання необхідних компетенцій бакалаврами та магістрами відповідно до сучасних викликів.

На завершення семінару, для забезпечення проведення навчального процесу, представники компанії ТОВ «Андреас Штіль» передали кафедрі в дарунок сучасну пилку STIHL 230.