Колектив Навчально-наукового інституту інженерної механіки та комп’ютерно-інтегрованих технологій вітає доцента кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Гнатишина Ярослава Михайловича зі спортивними досягненнями світового рівня його 11-річної внучки Анастасії Гнатишин, яка здобула перемогу на чемпіонаті світу зі швидких шахів серед юнаків та кадетів, що проходив на грецькому острові Родосі. Анастасія виступала у категорії дівчат до 12 років та набрала 8,5 очок з 9 можливих, виборовши дві золоті медалі зі швидких шахів і в бліці.

Спортсменка не раз була призеркою різноманітних шахових турнірів. Чемпіонкою України у своїй віковій групі вона стала ще у 2018 році. У 2019 році – посіла друге місце на чемпіонаті Європи, а за півроку – стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів.

Бажаємо великих спортивних перемог і здобутків!