![Відбувся захист дисертаційних робіт](https://imakit.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_5196-700x340.jpeg)
Відбувся захист дисертаційних робіт
12 квітня 2023 року в приміщенні Національного лісотехнічного університету відбувся захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора філософії здобувачів Степана Саловського та Катерини Лазарчук. Захист приймала разова спеціалізована рада у складі:- д.т.н., доцент Олександр Гасій - голова ради- д.т.н., професор Микола Ярошевич- д.т.н., професор Яків Шахбазов- к.т.н., доцент Іван Гончар- к.т.н. Юрій Капраль Кафедра ТМТС вітає з успішним захистом молодих науковців !