Зустрічі в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка
     Доктор технічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного лісотехнічного університету України Ігор Ребезнюк вчергове відвідав Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (ТНПУ).

Основна мета візиту – презентування посібника «Українське наукове слововживання».
     Зустрічі зорганізовано на факультеті мистецтв, на факультеті філології і журналістики, а також для аспірантів вишу.

Ректор та аспіранти ТНПУ – учасники зустрічі
     Під час презентування посібника студенти та викладачі обговорили нормативні засади слововживання і словотворення, з’ясували складні словосполуки слів, що їх уживаємо в повсякденному житті.
     Поміж дискутуванням, Ігор Тарасович презентував декілька авторських пісень, акомпануючи на гітарі.
     На згадку про зустріч зі студентами та викладачами ТНПУ, ректор університету – Богдан Буяк подарував гостеві посібника «Мислити як громадянин». Також Богдан Богданович подякував Національному лісотехнічному університетові України за працівника, наукові праці якого поповнюють наукову бібліотеку не лише їхнього вишу, а й закладів усієї України.

Подарунок для Ігора Ребезнюка від ректора ТНПУ
     «Зі свого боку я уклінно завдячую ЗСУ за те, що вони боронять нашу Україну і дають змогу всім нам вишколювати нашу надважливу зброю – мову. Сукупно ми запевняємо безсуперечну перемогу України в цій жорстокій війні. Щиро дякую ректорові університету, професорові Богдану БУЯКОВІ за зорганізування зустрічей та сприяння мистецько-освітнім заходам», – підсумував Ігор Ребезнюк.

Світлина на спогад учасників зустрічі