День відкритих дверей ННІ ІМАКІТ
Навчально-науковий інститут інженерної механіки та комп’ютерно-інтегрованих технологій (НЛТУ України) запрошує майбутніх студентів та їхніх батьків на Онлайн-День відкритих дверей. Під час відеозустрічі у Вас буде можливість познайомитися з нашим навчальним закладом, спеціальностями за якими у нас можна здобути вищу освіту та отримати відповіді на всі запитання щодо вступу, навчання, дозвілля, проживання в гуртожитках.

Посилання для приєднування до відеозустрічі: meet.google.com/dppnzdkyum

Програма відеозустрічі
14:45-15:00 – Приєднування учасників

15:00-15:10 – Презентація ННІ ІМАКІТ, директор Ребезнюк Ігор Тарасович
15:10-15:20 – Інформація «Про особливості вступу на навчання за спеціальностями ННІ ІМАКІТ у 2022 році», відповідальний секретар приймальної комісії Бурдяк Михайло Романович
15:20-15:40 – Запитання учасників відеозустрічі щодо організації навчання та особливостей Вступної кампанії 2022 року.

ННІ ІМАКІТ запрошує на навчання за спеціальностями:
 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
 Випускники є фахівцями з проєктування, монтування, налагодження та оптимізації систем автоматичного керування обладнанням, технологічними процесами і виробництвом із впровадженням комп’ютерно-інтегрованих технологій.

131 Прикладна механіка
                   Технічний сервіс
                   – Промисловий інжиніринг
Випускники є фахівцями з розроблення, виготовлення дослідження, експлуатації й модернізації машин, обладнання та інструментів із застосуванням комп’ютерних технологій та прикладного програмного забезпечення, надання інженерно-консультаційних послуг.

133 Галузеве машинобудування
Випускники є фахівцями з проєктування галузевих машин і систем із застосуванням сучасного інструментарію й керування ними, розроблення новітніх технологій виробництва та забезпечення якісної експлуатації промислового обладнання.

205 Лісове господарство
                   Лісова інженерія
 Випускники є фахівцями з інженерії лісогосподарських і складських робіт, проєктування процесів та устатковання, дорожнього будівництва й логістики транспортування деревини та технології захисту довкілля.