День відкритих дверей в НЛТУ України та ННІ ІМАКІТ

17 травня 2024 р. відбувся День відкритих дверей в НЛТУ України, який розпочався вітальним словом ректора НЛТУ України проф. Загорського В. С. до потенційних абітурієнтів НЛТУ України та гостей університету. Про інститути та спеціальності розповіли директори інститутів НЛТУ України. З інформацією про особливості вступної кампанії у 2024 р. виступила відповідальний секретар приймальної комісії Березовська Н. І.

Після офіційної частини абітурієнти-гості ННІ ІМАКІТ мали можливість ознайомитись з кафедрами інституту.
Зокрема про кафедру прикладної механіки і технологій машинобудування розповів ст. викл. Шпуляр Ю. С., була можливість оглянути лабораторії та устатковання кафедри.

З кафедрою лісових машин, лабораторіями та устаткованням кафедри, абітурієнтів познайомив ст. викл. Щупак А. Л.

З лабораторіями та устаткованням кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг абітурієнтів познайомив завідувач кафедри доц. Бакай Б. Я.

Після знайомства з кафедрами інституту, прогулянки територією університету та відвідинами спортзалу відбулась зустріч абітурієнтів з дирекцією та представниками студентського активу ННІ ІМАКІТ.

Отож, День відкритих дверей в ННІ ІМАКІТ пройшов насичено, цікаво та з користю для майбутніх вступників.