18 травня 2017 р. відбулася зустріч студентів ННІ ІМАКІТ та ННІ ДОТД з професором Державного університету Нью-Джерсі Rutgers Романом Брухом.  Роман закінчив механічний факультет Львівського лісотехнічного інституту у 1984 році. В 1992 році виїхав у США, там закінчив магістратуру і докторантуру за напрямом інженерна хімія. Університет, в якому працює Роман, є одним з 8 найбільших університетів США, заснований в 1766 році і нараховує 48000 студентів.

Професор Брух розповів про свій професійний шлях в Америці, про університет, методику навчання студентів тощо. Ключовою відмінністю в системі навчання є мотивація студента. У США він керується розумінням того, що найкращою інвестицією є інвестиція у власні знання та навики, що в свою чергу дає змогу бути конкурентним фахівцем не лише на американському, але й на глобальному ринку. Роль інновацій зараз займає надзвичайно важливе місце в економіці багатьох країн, тому технології та інженерія мають величезний попит у світі.

Роман Брух відмітив, що Львівський лісотехнічний інститут готував хороших спеціалістів механіків і вони успішні у США. Він відповів на запитання студентів і закликав їх вчитися для себе і заради свого майбутнього.