Враження студентки Надії Ганчар про навчання за програмою Еразмус+ у Технічному університеті м. Зволена

Вигідне географічне положення Словаччини, багата природа, величезна кількість термальних джерел, гірські схили завжди приваблювали мене, тому я без роздумів і з великим задоволенням взяла участь в оголошеному конкурсі проходження академічної мобільності за програмою Еразмус+ у Технічному університеті м. Зволена.
Зволен – тихе, привітне словацьке містечко, що привертає увагу любителів середньовічної архітектури та у якому є все необхідне для комфортного перебування та життя в цілому. Хочу зазначити, що коли б ви сюди не приїхали, ви завжди тут зможете відмінно провести час і побачити багато цікавого.
Технічний університет міста Зволена – це сучасний вищий навчальний заклад, є досить великим з багатьма корпусами та двома гуртожитками, які компактно розташовані на території студентського містечка університету. Адміністрація та викладачі дуже привітні, завжди на зв’язку та раді допомогти у вирішенні будь-яких  ситуацій та провести індивідуальну консультацію з навчальних дисциплін.
Так як цей закладмає унікальну спеціалізацію з акцентом на лісове господарство, екологію, взаємодію з навколишнім середовищем і з відповідною спрямованістю у технічній, природничо-науковій, природоохоронній та економічній сферах, тому багато практичних занять проводиться за межами університету, зокрема у лісі.

Студентський колектив виявився дружнім і згуртованим, завжди готовий допомогти. Під час навчання я здобула достатньо багато знань і практичних навичок.
Тому щиро вдячна співробітникам міжнародному відділу НЛТУ України та викладачам кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг за активну підтримку та допомогу у моїй підготовці до академічної мобільності.
У підсумку хочу зазначити, що такі програми, як Еразмус+ є чудовою можливістю проявити себе, здобути нові компетентності під час навчання на освітній програмі “Лісова інженерія” та розширити свій кругозір. Тому, не вагайтесь і беріть участь у подібних програмах!