Вибори представників студентів ННІ ІМАКІТ для участі у виборах ректора НЛТУ України

У вівторок, 20 квітня 2021 року з 9.00 до 15.00 год
в онлайн-режимі відбудуться вибори представників із числа студентів ННІ Інженерної механіки, автоматизації, та комп’ютерно-інтегрованих технологій
для участі у виборах ректора Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”
Посилання на google-форму буде надіслано старостам ННІ ІМАКІТ.

Список представників, які вносяться у виборчий бюлетень від ННІ ІМАКІТ.

Список осіб, які вносяться до бюлетенів для таємного голосування з обрання виборних представників із числа студентів для участі у виборах ректора Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”

Навчально-науковий інститут інженерної механіки, автоматизації та компютерно-інтегрованих технологій

Беляк Олег Олегович

МЛ-51м

Клим’юк Олена Анатоліївна

Конюхов Віктор Андрійович

ГМД-11

Кушлик Петро Володимирович

Муханов Ярослав Русланович

АКС-21

Панчишин Михайло Богданович

Проць Остап Богданович

АК-31

Федорук Сергій Сергійович

Шквирко Юрій Ігорович

АК-31

Юрків Олександр Володимирович

ЛІ-51м

Затверджено на зборах студентів Навчально-наукового інституту інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (Протокол № 2 від 11 квітня 2021 року). Збори проведено онлайн.

Голова виборчої комісії          ННІ ІМАКІТ    _____________           Шквирко Ю.І.
                                                                                                               (підпис)                         (прізвище, iнiціали)
Секретар виборчої комісії ННІ ІМАКІТ ____________            Кушлик П.В.
                                                                                                       (підпис)                    (прізвище, iнiціали)