Технології TREVITAN для різальних інструментів

На кафедрі технологічних машин та технічного сервісу (ТМТС) 11.10.2023 р. відбулася зустріч студентів та викладів ННІ ІМАКІТ з директором офіційного представника Wood-Mizer в Україні ТОВ MOST-Україна й водночас аспіранта кафедри ТМТС Олександра Твердохліба на тему «Особливості застосовування асинхронних асиметричних органічних каталізаторів спрямовувальної дії сучасних технологій TREVITAN під час готування деревинорізальних інструментів Wood-Mizer». Пан Олександр поінформував, що започаткував виробничі дослідження щодо ефективності застосовування технологій TREVITAN під час готування стрічкових пилок та експлуатування їх на стрічковопилкових верстатах.
        На зустрічі студенти мали змогу самі переконатися як впливають препарати TREVITAN на стан стрічкової пилки, на якість води й соку.
         Сподіваємося дуже скоро почути від молодого науковця про результати започаткованих досліджень.