Я завжди мріяла навчатись у сучасному закладі вищої освіти за кордоном. Тому, коли я побачила оголошення на сайті НЛТУ України про проведення конкурсного відбору для поїздки на навчання у Технічному університеті м. Зволен (Словацька Республіка) за програмою Еразмус+, я без вагань прийняла рішення про участь у ньому. Для реалізації мого задуму, я без складнощів підготувала необхідні документи, а працівники відділу міжнародних відносин та моєї випускової кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг надали мені консультації.
     Мені дуже сподобалось навчатись у Технічному університеті  м. Зволена, який є сучасним та провідним європейським закладом вищої освіти та реалізує різноманітні творчі та наукові дослідження здобувачів вищої освіти. Цей європейський університет має унікальний профіль, який орієнтований на наданні фахових освітніх послуг спрямованих на міждисциплінарні освітні програми сфокусованих на “ліс-дерево-екологія-довкілля” з відповідним розширенням на природничі й технічні науки, безпеку, економіку та мистецтво спеціальності.
    Програма Еразмус+ це не тільки навчання, це набагато більше. Це незабутні враження, нові знайомства та можливості. Для мене було приємною несподіванкою інформація, що всіх учасників програми Еразмус+ забезпечують високою щомісячною стипендією та проводять компенсацію всіх транспортних видатків. На отриману стипендію можна подорожувати по Європі, відвідувати спортзал, кінотеатри, музеї тощо.
     У Технічному університеті  м. Зволена, студенти вивчають лісові і сільськогосподарські науки, інженерні науки та технології, екологію, галузеве машинобудування, економіку й управління, а також багато іншого. Особливістю університету є те, що значна частка занять відбувається на природі за межами аудиторій.
     Зізнаюсь, що участь та перемога у програмі – це найкраще, що зі мною сталося у студентські роки. Усі отримані знання і неоціненний досвід мотивували мене поглиблювати знання з англійської мови, вивчати інші іноземні мови, стати кваліфікованим фахівцем, займатися науковою діяльністю, продовжувати пізнавати світ і надалі розвиватися у незалежній та євроінтегрованій Україні.
     Рекомендую цей університет тим, хто любить поєднання природи та інженерії. Майбутнім студентам, що бажають брати участь у програмі студентської мобільності Еразмус+ хочу побажати впевненості у собі, відкритості для нових вражень та викликів, терпіння та цілеспрямованості! Будьте наполегливими й у Вас все вийде!

Підготувала студентка групи ЛІ-21,
Старжинська Людмила