6 та 7 березня 2018 року на кафедрі деревообробного обладнання та інструментів відбулись зустрічі студентів ННІ ІМАКІТ з генеральним директором компанії Мост-Україна О. О. Твердохлібом.

Станом на сьогодні компанія Мост-Україна в особі гендиректора Твердохліба О. О. демонструє готовність і бажання співпрацювати з НЛТУ України. Це підтверджує домовленість про будівництво сучасного навчального центру на території університету для здійснення якісної практичної підготовки висококваліфікованих кадрів. Вже розроблено проект такого навчального центру. На даний момент триває активне обговорення питань щодо його реалізації: .

Завдяки активній співпраці компанії Мост-Україна та НЛТУ України щодо популяризації лісотехнічної освіти та створення необхідних передумов для підвищення фахової підготовки наших випускників у деревообробній промисловості є майбутнє!