Програма Еразмус+ продовжує служити платформою для сприяння міжнародній академічній співпраці та програмам обміну. У рамках програми Еразмус+  з 14 по 18 жовтня 2024 року відбувався International Staff Week, організований Університетом Кастамону, Туреччина  (Kastamonu Üniversitesi).

У рамках заходу 26 учасників із 17 установ країн  Азії, Африки та Європи (Грузії, Таджикистану, Узбекистану, Киргизстану, України, Косово, Філіппін, Малайзії, Китаю, Індонезії, Алжиру, Йорданії та Гани) на протязі тижня знайомились з Університетом Кастамону, презентували свої навчальні заклади, вивчали можливості розширення міжнародної академічної співпраці за програмою Еразмус+, обмінювалися досвідом виконання фахових наукових досліджень, викладали окремі теми своїх навчальних дисциплін студентам турецького університету і у вільний від зустрічей та занять час відвідували музеї та визначні місця міста Катамону. НЛТУ України був представлений чотирма учасниками: Галина Лесюк – начальник відділу міжнародних зв’язків, Соломія Салабай  – керівник сектору роботи з іноземними студентами, Олег Часковський – доцент кафедри інформаційних систем та комп’ютерного моделювання і Олег Стиранівський – завідувач кафедри лісових машин.

Візит завершився врученням сертифікатів ректором Університету Кастамону професором, доктором Ахметом Хамді Топалом (Erasmus+ International Staff Week Participants Visit Our Rector (kastamonu.edu.tr). Ректор Топал зазначив, що такі заходи зміцнюють як наукові, так і культурні зв’язки між університетами, підкреслив прагнення Університету Кастамону до міжнародного співробітництва, а також наголосив на важливості продовження співпраці між установами через академічні обміни та спільні проекти.