Викладачами кафедри Технологічних машин і технічного сервісу доц. Бурдяком М.Р та стар. викл. Капралем Ю.Р., в рамках проведення Фахово-ознайомчої практики, організовано екскурсію для студентів першого курсу, що навчаються за спеціальностями 131 Прикладна механіка та 133 Галузеве машинобудування.     Екскурсію проведено на сучасному  машинобудівному підприємстві “ТехноПарк” у м. Стрий, яке спеціалізується на виготовленні рубальних машин та подрібнювального устатковання, яке  сьогодні широко застосовуються у паливо-енергетичному комплексі для виготовлення паливних брикетів та пелетів.      Під час екскурсії студенти ознайомилися з особливостями проектування деревообробного устатковання та низкою  металообробних верстатів та сучасних обробних центрів з числовим програмним управлінням.

Іншим напрямком діяльності підприємства є ремонт вживаного деревообробного устатковання вітчизняного та закордонного виробництва.