Допомогаємо учням у виборі професії

     З метою полегшення вибору університету та майбутньої професії для учнів Ліцею ім. В. Симоненка викладачами кафедри лісопромислового виробництва та лісових доріг проведено зустріч з професійної орієнтації та організовано екскурсію на території студентського містечка Національного лісотехнічного університету України.
 
     Головним завданнями профорієнтації було ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору; формування у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення; вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії; забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.
 
     Відбулася цікава і змістовна бесіда з учнями ліцею, у ході якої завідувач кафедри Бакай Борис Ярославович надав вичерпну інформацію щодо умов вступу до університету та особливостей навчання, зокрема на освітніх програмах “Промисловий інжиніринг” 131 Прикладна механіка та “Лісова інженерія” спеціальності 205 Лісове господарство, розповів про можливості розкриття здібностей майбутніх студентів у науковій, громадській, спортивній та культурно-масової діяльності. Учні мали змогу відвідати навчальні корпуси, аудиторії та лабораторії університету.
 
     Щиро сподіваємось, що наша робота не буде даремною і допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам!