75-а студентська науково-практична конференція підсекція "Лісова та промислова інженерія"

29 листопада 2023 року проведено чергове засідання підсекції “Лісова та промислова інженерія” 75-ої студентської науково-практичної конференції. У роботі студентської конференції прийняли активну участь магістри і бакалаври НЛТУ України, а також здобувачі фахових коледжів.

Для залучення учасників з інших навчальних закладів студентську конференцію проведено дистанційно. Конференцію проведено у відомому форматі “Three Minute Thesis”, формат якої був започаткований в Університеті Квінсленда. Під час проведення засідання підсекції конференції, також було висвітлено результати роботи студентського наукового гуртка “Лісова та промислова інженерія” (керівники проблемних груп: доц.  Каратник І. Р., старш. викл. Гобела  В. М.).
За результатами оцінювання доповідей і презентаційних матеріалів п’ять перших місць розподілились так:
1 місце – Соколов Ігор, ст. гр. ІН-61м;
2 місце – Вільнер Богдан, ст. гр. ЛІС-31 та Чайковський Дмитро, ст. гр. ЛІ-61м;
3 місце – Шаповал В’ячеслав, ст. гр. ІН-61м;
4 місце – Федечко Максим, ст. гр. ІН-61м та Квас Віталій, ст. гр. ІН-61м;
5 місце – Ярчак Іван, ст. гр. ІН-41м.

Усі доповіді учасників були змістовними та підготовленими на актуальні науково-практичні й дослідні теми, виконаними на належному рівні й відповідали профілю підсекції конференції “Лісова та промислова інженерія”. Результати конференції показали високий рівень знань та креативності студентства.

Щиро дякуємо всім за внесок в успішне проведення конференції!
Нехай ця праця буде й надалі продуктивною та надихаючою!

Керівник підсекції “Лісова та промислова інженерія”,
студент гр. ЛІС-31м  Богдан ВІЛЬНЕР