З нагоди 25-ої річниці надання Львівському лісотехнічному інститутові статусу “університет” та 145-ої річниці з часу заснування навчального закладу та в рамках Міжнародної наукової конференції “Національна лісотехнічна освіта і наука в контексті світових трендів” в ННІ ІМАКІТ відбулося засідання круглого столу “СУЧАСНА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА І НАУКА: ПРОБЛЕМИ Й ПЕРСПЕКТИВИ”.  Відкрив роботу наукової секції директор ННІ ІМАКІТ проф. Ребезнюк І. Р з доповіддю на тему: “Лісоінженерна освіта і наука: здобутки, проблеми, перспективи”, де було дано оцінку досягненням колективу ННІ ІМАКІТ в навчальній, виховній і науковій роботі та зроблено акцент на основні напрями підвищення її ефективності.

У засіданні круглого столу з відповідними доповіддями взяли активну участь: завідувач кафедрою природоохоронної та лісової техніки Технічного університету м. Зволена (Словаччина) доцент PhD Йожеф Крілик, доцент PhD Як Ковеч та доцент PhD Томаш Кувік; президент Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО) Олександр Твердохліб; віце-президент УАДО, канд. техн. наук Олексій Пристая; директор Коломийського політехнічного коледжу канд. техн. наук Андрій Ляшеник та інші.